Nápady na svatební řemesla pro úsporu peněz


Nápady na svatební řemesla pro úsporu peněz

Svatba je radostná událost, ale může se rychle prodražit. Pomocí svatebních řemesel můžete do svateb vložit osobní dotek a zároveň udržet cenu na nízké úrovni. Zde je několik nápadů na svatební řemesla, která dodají vašemu velkému dni jiskru a kreativitu.

Vytvořit si vlastní svatební závoj není tak těžké. K výrobě tohoto svatebního řemesla budete potřebovat svatební iluzi v požadované délce. Budete také potřebovat hřeben k jeho připevnění do vlasů a klobouk nebo čelenku, která hřeben zakryje. Asi centimetr od konce iluze přišijte velké běžící stehy a pevně ji seberte. Nyní přišijte závoj k hřebenu. Nahoru nasaďte klobouk nebo čelenku. Alternativně můžete hedvábnými květy, stuhou a perlami ozdobit slaměný klobouk se širokou krempou.

Kytice a květinová aranžmá mohou být také vlastnoručně vyrobené. Pro jednoduchou venkovní svatbu zvažte divoké květiny. Jsou zdarma a mají své kouzlo. Kytice mohou být naaranžovány ve velkých průhledných vázách, kolem kterých se elegantně uváže mašle.

Obzvláště vhodné jsou svatební výtvory pro hosty. Jednoduchou a dobře přijímanou výslužkou jsou magnetky na ledničku. Opravdu pěkným nápadem je vyrobit magnetický rámeček na obrázek a přiložit k němu fotografii páru. Rámeček můžete vystřihnout z řemeslné pěny v jedné ze svatebních barev, naaranžovat přes fotografii a vše nalepit na kartonový podklad. Na zadní stranu kartonu umístěte samolepicí magnetickou pásku. Přední stranu rámečku ozdobte fóliovými samolepkami srdíček a monogramem příjmení páru.

Jednoduchým svatebním řemeslem jsou mašle na konce lavic nebo řad. Široké sametové stuhy se hodí na podzimní a zimní svatby, zatímco saténové jsou vhodnější pro jarní a letní svatby. Ke stuhám přidejte smyčku z ploché krajky. Do středu hotové mašle připevněte horkou lepicí pistolí několik hedvábných květů a perlových střiků.

Možná byste si rádi vyzkoušeli zdobení vlastního dortu. Podívejte se do oddělení řemesel v obchodním domě, kde najdete pánve a pomůcky všeho druhu, které vám pomohou vytvořit dort, na který budete vzpomínat. Nezapomeňte však, že to chce pevnou ruku. Než začnete zdobit skutečný dort, nezapomeňte si to procvičit.

Přípravy na svatbu mohou být nákladné, ale díky svatebním řemeslům se můžete některých nákladů zbavit. Plánujte však včas, protože výroba výslužek pro všechny a všech dalších drobností, o které se budete chtít postarat, chvíli potrvá. Možná, že tvorba svatebních řemesel vás zbaví i svatební nervozity. V každém případě je výroba vlastních svatebních předmětů způsob, jak mít osobní, krásnou a levnější svatbu.