Jak vybrat řemeslný papír pro scrapbooky


Jak vybrat řemeslný papír pro scrapbooky

Nyní, když máte pero, lepidlo, chrániče atd., musíte si vybrat papír pro svůj scrapbook. Při tvorbě scrapbooků je ideální řemeslný papír s pečetěmi. Mezi řemeslné papíry patří výrobky CK OK. Papíry určené pro kopírování, deníky nebo alba jsou papíry výběrové. Papír, který používá většina crafterů, má pH nepřesahující hodnotu 8,0. Ideální hodnota je 6,5 a/nebo 7,5. Pro mnoho crafterů je volbou papír bez pufru, někteří však doporučují pufrovací papír s alkalickou bází. Papír by měl mít kyselou bázi; proto hledejte výrobky bez ligninu. Papíry bez barviv a jsou stálobarevné jsou rovněž vybranými výrobky. Papír schválený organizací P.A.T. jsou výrobky Photo Activity Test, které jsou ideální pro scrapbooky.

Nastíněný papír je ideální pro fotografie. Pokud máte v úmyslu přidávat doplňky, zvažte také hodnoty pH ne vyšší než 7,5. Pufrovací papír by měl mít velmi nízký obsah uhličitanů zinku, hořčíku a vápníku. Používejte papíry bez ligninu a stálobarevné papíry, které se špatně barví.

Papír obsahuje základní dekorativní vzory. Vzor je typ papíru, který má vzory opakující se po celé stránce. Najdete zde konzervativní odvážné, vkusné vzory, vtipné věci atd. Můžete si také zakoupit odpovídající samolepky, kterými svůj scrapbook odlišíte.

Při vytváření vzorovaných scrapbooků mějte na paměti, že vytváříte knihu, která přenáší vaši minulost do budoucnosti. Vytváříte vzpomínku, která vypráví člověku o vaší minulosti. Vzhledem k tomu při výběru vzorového papíru vyzkoušejte obecné vzory. Pokud zvolíte extrémní vzory, pouze okradete diváky o to, aby viděli, co jste vytvořili za účelem propagace na prvním místě.

Jak vybrat vzory:

„Obecné vzory papíru“ mají různé vzory, včetně květinových, pruhovaných a tečkovaných. Pokud chcete být rozmanití, můžete si vybrat obecné vzory. Obecné papíry jsou ideální i pro ty, kteří hledají všestranné výsledky.

Pokud navrhujete sváteční dekory, použijte obecné vzory s minuskovými červenými tečkami. Tečky budou dobře ladit s designem svátků, například těch vánočních.

Jakmile si vyberete papír, můžete vytvořit několik nápadů, například použít vzory, které se hodí k malým a velkým fotografiím nebo ozdobám. Mezi papírové úchytky mohou patřit i jednotlivé úchytky. K tvarování můžete použít výsekové vrstvy.

Jak si vybrat výseky-
Výseky pro tvarování mohou zahrnovat malé i velké vzory. Můžete také použít výstřižky, děrovat otvory ve vzorech pro vytvoření okrajů. Patchwork se také skládá ze scrapových vzorů.

Jak proděravět:

Propichování papíru je dobrodružství. K dokončení procesu stačí vytvořit vrstvy, například odpovídající šablony, obkreslit, vystřihnout a spojit vrstvy dohromady. K dokončení procesu použijte pevné vzory spolu s obecným scrapem.

K vytvoření písmen můžete použít i útržky vzorů. Samozřejmě můžete stránky označit, včetně dat, jmen, míst atd. pomocí řemeslných per, nicméně písmena, která vytvoříte pomocí vzorů, váš scrapbook obohatí. Zkuste použít vzory k vytvoření titulní stránky.

Vzory použijte také k vytvoření záhlaví písmen pro deníky, nadpisy, titulní stranu apod. Pokud chcete vytvořit základní rozvržení, použijte dva různé vzory. První vzor by měl upevnit vaše fotografie, zatímco druhý slouží jako nastavení pozadí. Své nové ozdobné scrapbookové stránky můžete vylepšit odpovídajícími samolepkami.

Jak jsem již řekl, jakmile si vyberete papír, vyhledejte vzory, které se hodí k vašemu scrapbookovému rozvržení. Mezi vzory patří i zarámované vzory. Zarámované vzory mohou ve skutečnosti výrazně odlišit vaše fotografie, zejména pokud si vyberete rámečky, které vaše fotografie odlišují. Například pokud máte fotografii svého dítěte hrajícího fotbal, proč si nevybrat zarámované vzory s fotbalem jako názvem ve spodním rámečku a fotbalovými míči kolem rámečku.